Paulas Blog

Just another WordPress.com weblog

hard. August 20, 2010

Filed under: Uncategorized — paulanainisa @ 8:26 pm

Opā.. pēdējo dienu laikā esmu palikusi aktīva.

ai šodien bija riktīgi jauka dieniņa..paliku kopā ar savu māšli. vinja ir tāda superīga čiksīte , vinjai ir tikai 2 gadiņi bet jūtu būs tusētāja.

pēdējā laikā zudusi laika izjūta nesekoju līdzi pulkstenim tādēļ šodien tā netīšām izbraucu uz rīgu tikai kad man uzzvanija un pārjautāja vai būšu .. ierados tikai 1h vēlēk.  šodien tā labi pavadīju laiku rīgā..ļoti patika kafija un pārējais. cik dīvaini ka man bija vienīgai auksti tādēļ betija iedeva savas drēbes..tas jau tā ka aizbrucu prom un neatdevu vinjai ne šali, ne jaku.chill.

ir jāveic izvēle. bet nevinu negribu sāpināt tapēc izdomāju nogaidīt. bet tur jau tā lieta  tieši gaidīšana sāpina visus vēl vairāk. vienīgi es esmu no tā ieguvēja es nogaidu un cenšos nedomāt tas ir ļoti egoistiski. bet tā nu tas ir sanācis. ir tik grūti lietas kārtot caur virtuālo vidi. man tas ļoti nepatīk ja tas viss butu dzīvē varbūt tas nemaz nebūtu nonācis līdz izvēlei jo visi ir pārāk kautrīgi lai runātu. labi ka tagad nedēļu nebūšu pie neta būs laiks pādomām gan man gan visiem pārējiem. izbaudīšu sauli, saulrietus un zvaigžņotās naktis veina.

pagaidām bye.xoxo mīlu.

Advertisements
 

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s